Září 2011

Bleskovka Kolie-vyhodnocení

28. září 2011 v 13:42 | Karin200
Všichni se moc snažili a většinu odpovědí měly správně.
Takže tady je pro všechny hromadný diplomek:


Grace a já

24. září 2011 v 21:23 | Karin200
Budu vám vyprávět jak jsem přišla ke Grace..

Po smrti mého milého džungaráka(Zuzka) už uběhly 3 měsíce. Kamarádka k vánocům dostala křečka syrského. Bylo mi smutno po tom malém stvoření s kterým jsem si hrála. Nakonec mi rodiče křečka dovolili. Po několika dnech hledání jsem objevila chs Navel. Měly tam akorát nový vrh což se hodilo. Všichni z vrhu byly krásní. Já jsem chtěla černého křečka. Pak se mi zalíbila samička číslo 12 a potom samička číslo 11. Když jsem to řekla mamce, hned tam zavolala. Za pár minut jsem už čekala v autě s přenoskou. Chovatelka řekla že si pro křečka můžeme přijet hned. Paní chovatelka nás přivítala a ukázala nám křečky. Pak se to stalo. Jakmile nám ukázala samičky padla mi do oka malá černo-bílá samička. Bylo mi jí líto protože byla nejmenší z vrhu tak jsem si ji vzala. Chovatelka nás i několikrát varovala že bude menší. Mě to ale vůbec nevadilo. Byla jsem tak šťasná.


Andulka

22. září 2011 v 18:16 | Karin200
Andukla pochází z Australie. Díky svojí hravé roztomilé povaze a krásnému zbarvení patří mezi nejoblíbenější chované papoušky.Původní forma andulky má trup, kostřec, zadní hřbet a vrchní ocasní krovky zelené, žlutě zbarvenou hlavu s vlnkováním v zadní polovině hlavy a kolem očí, s modrými a černými skvrnami pod očima, kropenatými křídly a modrým ocasem. V zajetí však chovatelé vyšlechtili také žlutou, bílou, modrou i další barevné variace.

Druh: Papoušek
Délka života: až 10 let
Měří: 18 cm


Finále SONFM

21. září 2011 v 20:11 | Karin200
Všichni jste se moc snažili a nesehnávali jste si hlasy.
V dalším kole neuvidíme...


4 mezinárodní výstava křečků a křečíků

19. září 2011 v 20:00 | Karin200
Omlovám se že jsem nepsala včera, ale byla jsem na to moc unavená.

Co? Jak? Kde?
Jak už někteří vědí, byla jsem včera na výstavě křečků. Výstava se koná 2x ročně. Na jaře a na podzim. Na výstavě se také dají koupit křečkové a křečíci.

S kým?
Byly tam se mnou dvě kamarádky. Jedna vlastní blog svět příběhů a druhá grafika-KakOo. Oba moji křečkové se zůčasnili.

Jak to dopadlo?
Nic jsme nevyhráli. Grace se ale krásně umístila. Byla 15 z 29 křečků.(Křečci se rozdělovali do tříd.) Jeepa ještě nevíme. Jinak jsme si to tam moc užili a jedna paní přišla k Jeepovi a řekla:" Ty jsi můj favorit." Strašně mě to potěšilo. Dostali jsme i od posuzovatelů pochvaly. U Grace za to, že má krásně husté chloupky na bříšku a u Jeepa, že otevřel uši jako jediný křeččí samec.


Bleskovka Kolie

17. září 2011 v 11:33 | Karin200
Je tu další bleskovka!
Jsou to otázky ohledně kolii.
Některé odpovědi najdete na blogu.
Když budete mít aspoň 4 otázky správně, budete mít diplomek nebo překvapení..

Hodnocení pro Míšu:)

16. září 2011 v 14:43 | Karin200
Blog: http://animals-mikilusino.blog.cz/

První dojem: Kytička v záhlaví a rámeček okolo fotografie. 9/10

Desing: Žlutá a hnědá. Krásné ladící barvy. Šlo by to i zajímavěji, ale jinak krása. 9/10

Články: Jsou krátké a zajímavé. Jen tak pokračuj. 10/10

Menu: Strašně se mi líbí, jak to máš nahoře. Takhle bys to měla nechala. 10/10

Aktivita: Jsi velmi aktivní. 9/10

Celkem: 47/50

Blog máš úžasný :-)

Info 4

14. září 2011 v 20:02 | Karin200
Včera jsem se s kamarádem domluvila, že k nám přivede svého pejska. Dastík bude mít aspoň kamaráda s kterým se pořádně vyřádí. Bohužel jsem se spletla. Kamarád totiž přivrdl štěně, které bylo 3x menší než Dastík. Dasty si to neuvědomil a jako správný puberťák si s ním chtěl hrát. Velcí psi si však hrají jinak. Skákají na sebe. A to se malému chlupáčkovi nelíbilo. Začal tedy na Dastyho vrčet a štěkat. Pokračovalo to asi půl hodiny. Nakonec se celkem skamarádili. Zkoušely jsme na zahradě i agility. Byla jsem zvědavá jak to zvládne 4 měsíční parson Jack Russell teriér. Nedělalo mu problém přeskočit překážku. Tohle plemeno je na agility stvořené. Nezkoušeli jsme to dlouho, protože by psi, kterým není ještě rok, mohli ublížit. Nakonec se Dastík musel se svým novým malým kamarádem rozloučit.

Už jen pár dní a je tu výstava křečků!!!!!!!!! Já se tak strašně těším. Jeep a Grace se už také nemohou dočkat. Potkám se tam zase s Eli. Pokud by se někdo chtěl přijet podívat na křečí výstavu je 18.9. Více informací nalezneš zde.


Jde někdo na křeččí výstavu?11.9.2011 Hrozný den

11. září 2011 v 18:42 | Karin200
Ahoj
Dneska je opravdu špatný den. Jsem totiž nemocná a několik dní mě bolelo v krku. Teď se z toho vyklubala rýma a poránu mě bolí i hlava. Nejvíc je mi líto že se nemůžu mazlit s křečkami ani s Dastíkem. Bojím se, že to ode mě dostanou. I krmení jim radši dává mamka. Jednoduše jeden z těch špatných dnů v životě. Dneska bylo na naší zahradě 30 stupňů a já ležela doma v posteli. Je mi strašně, když vidím Grace, jak na mě smutně kouká z klece, že se chce mazlit.

Už je to pár dní, co se v našem zverimexu oběvili malí králíčci. Jsou opravdu rostomilí. Maminku mají hnědou. Většina mláďátek je ale černo-bílích. Mě se strašně líbili a nejradši bych si jednoho vzala domů.

Hodnocení pro L+P <3

9. září 2011 v 18:24 | Karin200

První dojem: Ptáček v záhlaví vypadá jako živí 10/10

Desing: Velice zajímaví. Krásně to navazuje. Jenom škoda že ten ptáček má useknuté nohy. 9/10

Články: Zdřejmě se zajímáš hodně o grafiku. Jinkak se musím přiznat nějak moc mě nezaujali. 8/10

Menu: Velice se mi líbí že to máš přehledné. Popisky jsou velice překrásné, ale nechápů proč v té první nic není? 9/10

Aktivita: Dohromady jsi napsala pouze 13 článků! To je od listopadu opravdu špatná aktivita! 5/10

Celkem: 41/50

Musím říct že je to hodně :-)